Náplň večerů

Jistě Vás zajímá, co děti dělají, když zrovna nejsou u koní. I v tomto případě pro ně máme připravený bohatý program.

Každé soutěže se účatní všichni táborníci, včetně vedoucích. Vedoucí hodnotí děti a děti hodnotí vedoucí. Výherce vždy čeká sladká odměna.

V sobotusvečer se hrají seznamovací hry, aby se všichni co nejlépe poznali.

V neděli večer rozebíráme teorii, ve které se děti dozví více o tom, jaké předky koníci mají, čím se koně krmí, jak se o koně starat, jak rozpoznat základní nemoc,i případně jak se léčí.Učíme je popisovat uzdečku, sedlo a v neposlední řadě dětem představujeme i sporty, kterých se mohou s koníky účastnit. Zkrátka se snažíme, aby z našeho tábora odcházeli zkušení koňáci.:))

V pondělí večer nás čeká soutěž Vyjící vlk.  Každý účastník tábora, včetně vedoucích, zpívá písničku. Vždy se můžemě těšit na kvalitní pěvecké výkony.:)) Největší úspěchy má píseň, kterou zpěvák sám složil.

V úterý večer nás čeká, moje velmi oblíbená, dramatická soutěž Šílený vlk. Umělci recitují básničky ať už převzaté, nebo ty, které si každý vymyslel sám. V poslední době si téměř každý vymýšlí svou vlastní básničku. Z tohoto důvou je to večer plný radosti a smíchu.

Středeční večer je ve znamení Reje masek. Všichni účastníci tábora si připraví kostým, se kterým se účastní přehlídky. Vyvrcholením večera je diskotéka, která je mezi dětmi velmi oblíbená.

Čtvrtek..co by to bylo za čtvrtek, kdyby se nekonala Stezka odvahy. Ještě před ní si opékáme buřtíky, u táboráku si vyprávíme příběhy a občas nám pro navození té správné strašidelné atmosféry pomáhá Karel Jaromír Erben a jeho úžasná sbírka balad Kytice.:))

Pátek je pro všechny smutným dnem. Poslední večer, kdy slavnostně ukončujeme turnus. Zhodnotíme společně celé týdenní snažení, rozdáme osvědčení, speciální ocenění a v neposlední řadě také diplomy za jízdu zručnosti.:))